Leder du efter en af vores kloge hoveder?

Her kan du finde os

IT-byen Katrinebjerg

ledelsen i alexandra instituttet
Niels Husted Kjær, CEO
Chief Executive Officer
Management
+45 40 99 55 02
niels.husted.kjaer@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Allan Hansen
Principal Mobile Systems Architect, PhD
Head of Interactive Spaces Lab
+45 40 19 45 38
allan.hansen@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Nicolai Mendgaard-Johannsen
Head of Insights Lab
+45 22 33 22 45
nicolai.mendgaard@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Toni Brandenhoff, CFO
Chief Financial Officer
Management
+45 24 87 72 87
toni.brandenhoff@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Gert Læssøe Mikkelsen
Head of Security Lab, PhD
+45 24 26 99 11
gert.l.mikkelsen@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Kristian Tølbøl Rasmussen
Head of Visual Computing Lab, PhD
+45 53 37 14 44
kristian.tolbol@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Martin Møller, CSO
Chief Scientific Officer
Management
+45 22 15 77 99
martin.moller@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt
Jens Kaas Benner
Head of AI and Data Analytics Lab
+45 20 91 11 03
jens.benner@alexandra.dk
København
Kontakt
Tom Hagensen
Kommerciel direktør
+45 61 79 53 21
tom.hagensen@alexandra.dk
Åbogade 34, 8200 Aarhus N
Kontakt

Lad os mødes, så I kan komme videre

Vi ved, at jeres situation ikke nødvendigvis ligner andres. I har jeres udfordringer i jeres branche og med jeres forretningsmodel.

Ofte handler det om at få viden om, hvordan en specifik teknologi kan hjælpe jer i jeres situation. Automatisere jeres processer, så I får større afkast. Men hvor skal man starte. Hvor meget kan I selv klare, og hvornår kan det betale sig at få en ekspert ind i ligningen?


Uanset jeres udfordring, ønske eller ambitioner kan vi hjælpe jer videre. Enten med afklaring, rådgivning eller en færdig løsning.
I er altid velkomne til at tage kontakt til os, så vi kan guide jer videre og vende jeres mange muligheder.

Få afklaring med en uvildig it-arkitekt

Du kan altid tage kontakt

I tvivl om hvordan du kommer videre, og hvem du skal kontakte? Skriv til os her. Vi vender tilbage inden for 24 timer.

Formular indsendt!

Formularen er indsendt!